Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/motivamobilya/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/motivamobilya/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/motivamobilya/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 7-21 iş günü içerisinde teslim adresine ulaştırılır. Istanbul merkez ve ilçeleri dışındaki kurulumlar müşteriye aittir.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak tarafınıza haber verilecektir.

Satın almış olduğunuz ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecek, herhangi birinin stokta olmaması durumunda tarafınıza teslim süresi bildirilecektir.

Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürünün temininde sıkıntı olursa ödeme tarafınıza iade edilecektir.