Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/motivamobilya/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/motivamobilya/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/motivamobilya/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Üyelerimize daha güvenli bir internet ortamı sağlamak her zaman birinci öncelikli konumuz olacaktır. Bundan dolayı, üyelerimizin kendilerini rahat hissetmeleri ve site içi hizmetler yaparken şüphe duymamaları için bazı gizlilik hakları tanıdık. Üyelerimizin sahip oldukları bu haklar aşağıda sıralanmıştır.

Elektronik posta adresiniz başta olmak üzere bize vermiş olduğunuz iletişim bilgileriniz hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, dağıtım, pazarlama yapmak için kullanılmayacaktır. Ancak üyemiz olarak sizler için yaptığımız kampanyalar bizim tarafımızdan isterseniz size bildirilecektir. Size gönderilen bülten maillerinde ki mail almak istemediğinize dair linklere tıklayarak listelerden kendinizi çıkarabilirsiniz.

Bize verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgileriniz, sizin onayınız dışında diğer üyeye ve firmaya açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, sitemizin kendi bünyesinde müşteri profili belirlemek amacıyla kullanılacaktır. Gerektiğinde üyeliğinizi iptal ederek tüm bilgilerinizi sistemden silebilirsiniz. (Üyeliğinizi tamamen deaktif etmek isterseniz lütfen kullanıcı adı ve üyelik bilgilerinizi info@motivamobilya.com adresine gönderiniz.)

Üye olurken doldurduğunuz bilgiler https:// uzantılı ve tamamen güvenli SSL bağlantılı sayfalar aracılığı ile olmaktadır. Bize vermeyi tercih etmeyeceğiniz bilgiler varsa, bu alanları doldurmak veya işaretlemek zorunda değilsiniz.

Üye girişi yaparak verdiğiniz tüm bilgilere siz ulaşabilir, değiştirebilir veya silebilirsiniz.

Sitemizden yaptığınız alışverişlerde vermiş olduğunuz kredi kartı bilgileri sistemimiz tarafımızdan kayıt altına alınmamaktadır.